
Наприкінці грудня окупанти планують офіційно відкрити так звану "відновлену будівлю" Маріупольського драмтеатру. Про це повідомляє міська рада українського Маріуполя, передають Патріоти України.
"Вже анонсовано дві премʼєрні вистави - Аленький цветочек та Любимчик императрицы. Про це повідомив так званий "генеральний директор театру" Ігор Солонін. Театр принципово обрав саме російську казку та пʼєсу, щоб продемонструвати свою лояльність окупантам. Показ вистав запланований на 27 грудня. Ці премʼєри цинічно гратимуться на місці однієї з найбільших трагедій. 16 березня 2022 року росіяни скинули на будівлю театру, де ховалися сотні родин з дітьми, авіабомби. Багато з них загинули під уламками будівлі. Замість створення місця памʼяті, загарбники влаштовують "вистави на кістках" паплюжачи памʼять мирних маріупольців", – йдеться у повідомленні.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...