"Парадный экзоскелет совсем заржавел": Росіянам на честь Різдва показали "справжнього Путіна" (фото)

"Прошлой ночью "воистину православным русским" в честь их "Рождества" демонстрировали такого же исконного Путина. В храм в Ново-Огарёво тушку "царя", вероятно, доставляли, жёстко зафиксировав в ящике - ведь парадный экзоскелет совсем заржавел, судя по фото", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Пишут, что пришлось даже руссо-попа выставить из храма, Путин сам был и за попа, и за паству. Ну и правильно: зачем смущать неокрепшие умы скрипом шарниров? Да и при чужих техслужбе, если что, неудобно с ноги помогать конструкции согнуться))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тістечко "Борис Джонсонюк": Скабєєва мимоволі зробила безкоштовну рекламу кондитерській у Києві (фото)

четвер, 19 травень 2022, 0:00

"Після реклами від Скабєєвої я просто мушу скуштувати таке тістечко! Не підкажете, де це можна купити?" - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився фото:

"В квітні в Росії — дефіцит бюджету. Неймовірно як для Росії. І неймовірно як для поточних цін на енергоносії", - Сергій Фурса

середа, 18 травень 2022, 22:14

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. «Совпадение»? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспектив...