Партизани "Атеш" проникли в поліцію Москви

Агенти партизанського руху "Атеш", який діє на окупованих територіях України та в Росії, змогли потрапити у поліцейську дільницю Ізмайлівського району Москви. Партизани переконують, що їхні агенти уже змогли "влаштуватись" у більшість силових структур Росії. Сьогодні, 27 травня, вони опублікували документи московської поліції, призначені для внутрішнього користування, передають Патріоти України.

У документах зазначені особисті дані правоохоронців столиці Росії, які відповідальні за охорону певних стратегічно важливих об'єктів та районів Москви.

"Як ви вже напевно здогадалися, наші агенти патрулюють Москву. А також мають доступ до службової інформації. Ми вже є в більшості силових структур Росії і зможемо дістатися нових цілей! Це лише питання часу", – йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...