Партизани влаштували диверсію в РФ на залізниці, що зв'язує Ростов-на-Дону та окупований Маріуполь

Партизани влаштували диверсію в РФ на залізниці Ростов - Маріуполь

Партизан здійснив диверсію на залізниці у російському Ростові-на-Дону. Про це повідомляє рух спротиву українців та кримських татар Атеш на своєму Telegram-каналі в неділю, 23 червня.

"Атеш здійснив диверсію в Ростові-на-Дону. Наш агент спалив релейну шафу на залізниці Ростов-на-Дону – Маріуполь. Координати: 47.14539, 39.34108", - ідеться в повідомленні.

Ця залізнична гілка грає ключову роль у перекиданні військових сил і техніки між різними частинами Південного військового округу РФ. Вона також відкриває доступ до морського шляху.

Такі диверсії не дозволять окупантам розслабитися, нагадуючи, що вони повинні нести відповідальність за свої дії навіть на території Росії, зазначили партизани.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дивні закупівлі під час війни на виживання нації. Куди витрачають кошти керівники міст і сел

п’ятниця, 12 липень 2024, 14:00

Волонтери скаржаться, що закривати збори для військових стає щораз важче. Адже, на жаль, фінансовий стан більшості українців аогіршується, тоді як ціни зростають чи не кожного тижня. Водночас і держава, і місцеві громади нерідко витрачають кошти вкрай ...

Народні прикмети на 12 липня. У день пам'яті перших мучеників Київській Русі жінкам не можна плакати, інакше весь рік ходитимуть у сльозах

п’ятниця, 12 липень 2024, 7:05

12 липня за новим церковним календарем (25 липня - за старим) - день пам'яті мучеників Феодора, варяга, і сина його, Іоанна. Феодор Варяг і син його Іоанн - християни, які стали першими мучениками на Київській Русі за віру. 12 липня за старим календарн...