
У середу, 28 лютого, агенти руху спротиву "Атеш" зафіксували велику кількість людей азіатської зовнішності у тимчасово окупованому Маріуполі. Про це повідомляє телеграм-канал руху спротиву "Атеш", передають Патріоти України.
"Агенти "Атеш" фіксують у Маріуполі велику кількість людей азіатської зовнішності. Так, наприклад, на проспекті Будівельників ми зафіксували завантаження значної кількості удмуртів та чувашів у кабіну військової вантажівки", - пише "Атеш".
Партизани наголошують, що рашисти, перш за все, цілеспрямовано прагнуть знищити маленькі народи, які проживають на території РФ. "Закликаємо всіх жителів Удмуртії і Чувашії, всіх друзів удмуртського і чуваського народу, всіх представників споріднених фінно-угорських народів і захисників малих народів поповнити наші ряди, щоб ви і ваші близькі не постраждали від дій злочинного путінського режиму", - йдеться у повідомленні.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...