
У середу, 28 лютого, агенти руху спротиву "Атеш" зафіксували велику кількість людей азіатської зовнішності у тимчасово окупованому Маріуполі. Про це повідомляє телеграм-канал руху спротиву "Атеш", передають Патріоти України.
"Агенти "Атеш" фіксують у Маріуполі велику кількість людей азіатської зовнішності. Так, наприклад, на проспекті Будівельників ми зафіксували завантаження значної кількості удмуртів та чувашів у кабіну військової вантажівки", - пише "Атеш".
Партизани наголошують, що рашисти, перш за все, цілеспрямовано прагнуть знищити маленькі народи, які проживають на території РФ. "Закликаємо всіх жителів Удмуртії і Чувашії, всіх друзів удмуртського і чуваського народу, всіх представників споріднених фінно-угорських народів і захисників малих народів поповнити наші ряди, щоб ви і ваші близькі не постраждали від дій злочинного путінського режиму", - йдеться у повідомленні.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...