
У середу, 28 лютого, агенти руху спротиву "Атеш" зафіксували велику кількість людей азіатської зовнішності у тимчасово окупованому Маріуполі. Про це повідомляє телеграм-канал руху спротиву "Атеш", передають Патріоти України.
"Агенти "Атеш" фіксують у Маріуполі велику кількість людей азіатської зовнішності. Так, наприклад, на проспекті Будівельників ми зафіксували завантаження значної кількості удмуртів та чувашів у кабіну військової вантажівки", - пише "Атеш".
Партизани наголошують, що рашисти, перш за все, цілеспрямовано прагнуть знищити маленькі народи, які проживають на території РФ. "Закликаємо всіх жителів Удмуртії і Чувашії, всіх друзів удмуртського і чуваського народу, всіх представників споріднених фінно-угорських народів і захисників малих народів поповнити наші ряди, щоб ви і ваші близькі не постраждали від дій злочинного путінського режиму", - йдеться у повідомленні.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...