"Пасіба Расіі, ми дома": Окупанти показали пенсіонера-"ждуна" на тлі зруйнованої Авдіївки (фото)

Російські пропагандисти видали "побєдне" відео зі зруйнованої ними Авдіївки. Воєнні злочинці на кадрах заявили, що "зачищають" місто, адже там нібито залишилися невеликі групи українських військових, зокрема, і поранених. Загалом окупанти відзвітували, що на 100% контролюють місто. Відповідні кадри із підписом "Авдєєвка вєрнулась домой" опублікували у Telegram "Народної міліції ДНР", передають Патріоти України.

На них видно, що в місті не залишилося жодної вцілілої будівлі – суцільна руїна. Окупанти зазначили, що воєнний злочинець, який керував операцією із захоплення міста – це російський генерал-полковник Андрій Морквичов.

"Пару слів противнику? Хероям смерть, адекватним буде мир", – цинічно заявив на кадрах загарбник, офіцер 1 Донецького армійського корпуса з позивним "Гермес". Також він закликав українських військових не повертатися в Авдіївку, а їхати до "своіх жон і дєтєй". "Це наша земля, ми за неї будемо до кінця стояти", – сказав терорист.

Також у своєму сюжеті пропагандисти показали місцевого "ждуна" на ім'я Олексій, який, стоячи посеред руїн у знищеному місті, видав, що "чуствує радость і свободу". "Пасіба Расіі, ми дома", – заявив зрадник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Острів Крим: "Назад только пешком, под дронами", росіянин емоційно реагує на палаючу військову автівку посеред траси (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:25

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...

Кремлівський фюрер втрачає свій головний приз з 2014 року: Ні палива, ні світла, ні туристів. Україна перетворює Крим на тягар для Путіна, - Bloomberg

субота, 27 червень 2026, 19:43

Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...