"Патріотизм - позиція душі": Українська тенісистка жорстко висловилась про Росію та війну на Донбасі

Споортсменка розповіла про свою громадянську позицію.

Марта Костюк

18-річна українська тенісистка Марта Костюк не поїде на Росію через війну між країнами, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

"Ніколи не хотіла змінювати громадянство. Вважаю, такий крок невірним в житті, особливо, якщо ти – відома людина або можеш потенційно нею стати і представляти країну в світі. Не хочу засуджувати дії інших, тому говорю за себе. Якщо говорити про матч на Росії, то можу сказати, що такі поїздки піддаються великій критиці з боку вболівальників.

Мене хвилює те, що робиться в Україні. Некоректно їхати на змагання на Росію, коли у нас з ними йдуть бойові дії. Патріотизм – позиція душі, коли байдуже, що говорять інші. Я завжди буду дотримуватися власної думки. На жаль, у нас багато патріотів на словах, але не на ділі", — сказала Костюк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В поїзді з Херсона десятки пасажирів з дітьми влаштували карантинний бунт

понеділок, 3 серпень 2020, 23:24

На залізниці починають виникати конфлікти, оскільки пасажири невдоволені тим, що після віднесення Тернополя до карантинної "червоної зони" відсьогодні потяги в місті не зупиняються. Доходить навіть до справжніх бунтів. Про це 3 серпня на сесії міської ...

"Куда летели наёмники ЧВК "Вагнер" из Беларуси: легенда снова поменялась", - Злий Одесит

понеділок, 3 серпень 2020, 23:17

Консул Росії в Білорусі Кирило Плетньов тепер заявляє, що затримані під Мінськом росіяни... прямували до Латинської Америки! "На днях я писал, что российские власти, пытаясь минимизировать роль арестованных боевиков ЧВК “Вагнер” в Беларуси придумывают ...