Пекельний кухар загрався: Пригожин намагається применшити інформацію про співпрацю з ГУР України, - ISW

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин намагається применшити інформацію про свою співпрацю з українською розвідкою. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Пригожин відповів на запит ЗМІ про витік даних американської розвідки, в якому йшлося про те, що він намагався розкрити позиції російських звичайних сил українській розвідці в обмін на відхід ЗСУ з Бахмуту.

Пригожин заявив, що на будь-якій війні відбуваються обміни, і це не є секретом для сторін, що воюють, намагаючись применшити повідомлення про свої зв'язки з Головним управлінням військової розвідки України.

Пригожин також стверджував, що інформація про позиції військ "зовсім не секретна" в сучасній війні через використання супутникових знімків. Парадоксальним чином Пригожин також спробував спростувати достовірність документів американської розвідки, що просочилися, стверджуючи, що молодший офіцер США не мав би доступу до таких секретних документів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Хто така Ганна Маляр, і чому її звільненню з Міноборони радіють воєнкори та пресофіцери

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:45

На своїй посаді куратора інформаційної політики МО "служниця" спромоглась швидко посваритися із військовими кореспондентами, які багато років висвітлюють події на фронті. Шість із семи заступників очільника Міноборони було звільнено. Одне прізвище засл...

Військовий експерт розповів, скільки ракет наразі залишилося в Росії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:36

Російській армії є ще чим атакувати. Тому варто бути готовими до можливих ракетних ударів найближчим часом. Ворог нарощує виробництво ракет і накопичує їх на пізню осінь. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов. “І, до р...