"Пекло!": Мережу шокували фото лікарні, де лікують хворих на COVID-19

У палатах медустанови ремонт востаннє робили десятки років тому, а меблі давно почали розвалюватись.

Єдина інфекційна лікарня Дніпра №21 перебуває у жахливому стані. Про це у своєму Instagram повідомила місцева мешканка Олеся Сухарьова, яка провела в лікувальному закладі кілька днів, передають Патріоти України.

Як виявилося, у лікарні не дотримані елементарні правила гігієни та безпеки. "Пекельне пекло. Я не знаю, що сказати. Напевно, фото говорять самі за себе. Навіть не уявляла, що у 21 столітті можуть існувати такі умови. В єдиній інфекційній лікарні не просто міста-мільйонника, а обласного центру. Як, скажіть мені?" – обурюється дівчина.

Стан вікон

Вхід у санвузол

Ванна

Ванна і туалет

Вікна в палатах дерев'яні й на вигляд старі. За оббивкою на стінах багато пилу. Труби в санвузлі також старі та потребують ремонту. У ванній іржа. У коментарі до публікації Олеся додає, що навіть для неї ліжка маленькі, а умови просто жахливі.

Така антисанітарія вразила користувачів Instagram. Багато хто згадував, що лежали в цій самій лікарні 5-10 років тому, і обстановка відтоді не змінилася.

Варто зазначити, це не єдина скарга на стан інфекційного корпусу в місті. У дніпропетровських групах можна знайти достатньо обурень місцевих жителів. Наприклад, ще 21 березня у групі "Тіньовий Дніпро" було опубліковане відео, де чоловік, що приїхав із температурою, був змушений перебувати у схожих умовах.

"Приїхали з Польщі, були на гастролях, але нас не пустили та відправили назад. Стояли довго на кордоні й мене відправили з температурою сюди... Лампи не працюють, ось такі матраци – навіть торкатися не хочу до цього. Видали підковдру з такою плямою, а ось ще й волосся. Загалом, повний люкс", – з іронією розповідає один із пацієнтів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лиман під тиском! Окупанти просочуються через промзону! Огляд фронту- Злий Одесит

субота, 27 червень 2026, 13:54

Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...

Від "дякую за службу" до подальшої байдужості: чому між військовими та цивільними в Україні зростає прірва

субота, 27 червень 2026, 13:26

Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...