Пекло ще зачекає? Генетик відповіла, чи може Путін дожити до 100 років і більше

Президент РФ Володимир Путін вже довготривалий час тримається за владу. Багато кого цікавить питання, як довго може прожити російський диктатор, навіть якщо буде перебувати під наглядом найкращих у світі лікарів та пересаджувати собі органи ледь не кожного року. За словами кандидата біологічних наук, генетика Олени Підгірної, за таких умов цілком можливим є те, що Путін може прожити ще 50 років.

"Давайте тримати у думках, що генетика і медицина - це ще не все. Зовнішні чинники - різні за своєю природою - часом мають дуже серйозний вплив на тривалість і якість життя людини… Думаю, на це цілком можна розраховувати", - розповіла вона в інтерв'ю "Телеграф.

"За довголіття відповідає більш аніж 200 генів у нашому організмі. Крім того, на тривалість життя впливає спосіб життя і довкілля: де ви живете, що їсте, чим дихаєте, як часто рухаєтесь", - пояснила кандидат біологічних наук.

За її словами, шанси успадкувати довголіття стають більш можливими з віком. Фахівці вважають, що до 65-70 років люди самотужки створюють для себе довголіття, а вже, перейшовши цей рубіж, можна розраховувати на генетику.

"Крім того, важливу роль відіграють думки. Сьогодні існує безліч досліджень, результати яких показують, що оптимісти, люди з позитивним мисленням і стресостійкістю завжди живуть довше, аніж песимістично налаштовані люди", - додала Підгірна.

Проте, як відомо, найвідоміші в історії погані люди живуть доволі довго. Генетик стверджує, що позитив для кожної людини є різним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...