На окупованій території Луганської області населення масово труїть російських військових. Про це говорять самі загарбники у своїх пабліках, передають Патріоти України.
Зазначається, що в прифронтовій зоні в Кремінському районі області окупантам в магазинах продають пельмені з голками, енергетики з сіркою і пельмені з отрутою. Росіяни приходили з облавами, проте їх продовжують труїти. "Найнебезпечніше – це Ягуари. Енергетики. Їх бадяжать із сіркою. Роз'їдає шлунки. Люди з дірками їдуть на евакуацію", – йдеться в листуванні, скріншоти якого публікують пропагандистські канали.
Однак на цьому "сюрпризи" для окупантів не закінчуються. Загарбники скаржаться, що в тому районі повним ходом процвітає "партизанщина". "Діти тут пару разів запальнички солдатам дарували, які вибухали. Теж факт підтверджений. Ці одноразові курилки також вибухають у роті. Тут партизанщина повним ходом. Два рази в**бували місцеві сімейні пари, які брали міномет легкий, виїжджали з дітьми через блокпости в найближчий тиловий ліс і обх**ривали наше РМО", – сказано в листуванні.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького