
Пенсіонери, які у воєнний стан в Україні не змогли отримати нараховані пенсійні виплати, мають можливість звернутись до органів Пенсійного фонду, якщо минуло не більше трьох років, передають Патріоти України.
Про це повідомила начальниця головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Ольга Шарунова газеті “Пенсійний кур’єр”.
"Кожного місяця по закінченню виплатного періоду Укрпошта надає нам інформацію щодо невиплачених коштів. Формуються додаткові відомості для виплати цих коштів у наступному місяці. Якщо і за додатковими відомостями людина не отримала гроші, вони зараховуються ще на наступний місяць. Тобто кожного наступного місяця громадянин може отримати всі свої кошти. Так продовжується протягом 6 місяців", - розповіла Шарунова.
Якщо пенсіонер не отримав гроші через пів року, виплати акумулюються і при зверненні до Пенсійного фонду впродовж пів року громадянин отримає їх усі. Якщо понад рік не отримував гроші - при зверненні до органів ПФУ спочатку українець отримає заборгованість за рік, а потім гроші у залишку повертатимуться щомісяця із виплатою поточної пенсії.
За словами посадовиці, ці правила діють і для тих, хто наразі виїхав за кордон, вони по поверненню у країну можуть отримати свою пенсію. Для цього також потрібно звертатись до сервісного центру Фонду.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...