Пенсії і воєнний стан: Коли можна отримати заборговані виплати

За словами посадовиці, ці правила діють і для тих, хто наразі виїхав за кордон, вони по поверненню у країну можуть отримати свою пенсію.

Пенсіонери, які у воєнний стан в Україні не змогли отримати нараховані пенсійні виплати, мають можливість звернутись до органів Пенсійного фонду, якщо минуло не більше трьох років, передають Патріоти України.

Про це повідомила начальниця головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Ольга Шарунова газеті “Пенсійний кур’єр”.

"Кожного місяця по закінченню виплатного періоду Укрпошта надає нам інформацію щодо невиплачених коштів. Формуються додаткові відомості для виплати цих коштів у наступному місяці. Якщо і за додатковими відомостями людина не отримала гроші, вони зараховуються ще на наступний місяць. Тобто кожного наступного місяця громадянин може отримати всі свої кошти. Так продовжується протягом 6 місяців", - розповіла Шарунова.

Якщо пенсіонер не отримав гроші через пів року, виплати акумулюються і при зверненні до Пенсійного фонду впродовж пів року громадянин отримає їх усі. Якщо понад рік не отримував гроші - при зверненні до органів ПФУ спочатку українець отримає заборгованість за рік, а потім гроші у залишку повертатимуться щомісяця із виплатою поточної пенсії.

За словами посадовиці, ці правила діють і для тих, хто наразі виїхав за кордон, вони по поверненню у країну можуть отримати свою пенсію. Для цього також потрібно звертатись до сервісного центру Фонду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"МО РФ замість того, щоб проголосити "правдою" в якості причини втечі зі Зміїного якийсь "тактичний відступ", взяло й ляпнуло якусь маячню про "справжні причини задимлення", - Голобуцький

субота, 2 липень 2022, 0:00

"В Міноборони Росії заплутались у власній брехні і провтиках, поки намагались пояснити втечу зі Зміїного. Оголосили "фейком" те, що окупанти не витримали атак ЗСУ. Але при тому не змогли добудувати банальний логічний ланцюг з двох ланок", - пише політт...