
"Бачу чергову новину, що треба підняти пенсійний вік до 67 років, бо у держави немає грошей платити пенсії", - пише журналіст Сергій Гузь на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"У цій новині прекрасно все:
Власне, нічого нового. Усе це озвучується не перший рік в Україні і є продовженням антисоціальної політики наших еліт. Ця політика розрахована на власників капіталів та так званий "середній клас", який обслуговує інтереси правлячого класу.
Колись я починав працювати монтажником-висотником, займався промальпінізмом. На цих роботах людина вже в 55 років виглядала ледь здатною працювати. Саме тому на таких важких роботах був пільговий вихід на пенсію. І я просто не уявляю, як будівельник у 65 чи 67 років щось там робить на висоті, тягає залізні конструкції тощо. Чи будь-якого іншого робочого, що фізично вкалує на роботі.
Таку маячню про вихід на пенсію в 67 років можуть написати тільки люди, які сидять за компом та щось тицяють на клавіатурі (як оце я зараз). Але чи багато такої роботи? Зараз усі стогнуть по Україні, що нам бракує робочої сили, саме низових робітничих спеціальностей, що треба більше таких людей залучати, завозити їх десь з Азії.
А що ви з ними будете робити після 55-60 років, коли вони вже фізично не зможуть виконувати свою роботу? Де ви їх прилаштуєте, відправите усіх сторожами чи охоронцями в супермаркети?
Відсутність бачення цілісної картини того, що відбувається на ринку праці, що відбувається у соціально-економічному розвитку для всієї країни, а не тільки в контексті інтересів "середнього класу" - остаточно доб'є країну. Залишить її без жодних перспектив відродження".
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...