
Американський мільярдер Ілон Маск перед публікацією свого повідомлення про те, що він шкодує про свої пости на адресу Дональда Трампа, поговорив з президентом США. Про це повідомляє газета The New York Times у середу, 11 червня, передають Патріоти України.
Як пише NYT з посиланням на співрозмовників, дзвінок Маска пролунав пізно ввечері в понеділок після того, як мільярдер поговорив з віцепрезидентом Джей Ді Венсом і главою апарату Білого дому Сьюзі Уайлс про можливе перемир’я.
Wall Street Journal додає, що спершу Венс старався триматися осторонь суперечки між Маском і Трампом, хоча все-таки став на бік другого. Американські видання пишуть, що після цих розмов Маск «деескалував» ситуацію.
NYT також пише, що наступного дня після розмови з Вайлз і Венсом Маск видалив свої пости в соціальних мережах, які свідчили про те, що ім'я Трампа фігурувало в урядових файлах про пана Епштейна. Журналісти зазначили, що наразі залишається лише чекати на реакцію Трампа.
11 червня Маск написав у соцмережі X, що шкодує про деякі свої слова про Дональда Трампа, що призвели до публічних суперечок. Він написав, що конфлікт з Трампом, що почався, зокрема після низки публічних звинувачень з боку Маска, зайшов «занадто далеко».
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...