
Український воєнний кореспондент Андрій Цаплієнко звернув увагу, що на міжнародній космічній станції другий день працює американсько-російський екіпаж, в складі якого колишній український пілот Олексій Зубрицький, який в 2014 році в Криму зрадив присязі та перейшов на бік ворога. Про це Цаплієнко написав на своєму каналі в телеграм, передають Патріоти України.

"В поле зору української Феміди Зубрицький потрапив у березні 2025 року — суд визнав його зрадником і дезертиром. Колишнього українського льотчика засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна в Україні", - зазначив кореспондент.
Цаплієнко нагадав, що у 2014-го по 2015-й роки Зубрицький був льотчиком гвардійського винищувального авіаційного полку в Міллерово Ростовської області. А з 2015-го по 2018-й служив старшим льотчиком авіазвена штурмового авіаполку в Приморсько-Ахтарську, звідки окупанти запускають по Україні ударні дрони «Шахед».
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...