"Мила, я затримуюсь на роботі". "Я переводив пенсіонерку через дорогу". "Порошенко хотів зустрітись з Орбаном, а це б використали росіяни, тому ми не випустили його за кордон". Перелік найбільш ідіотських відмазок поповнився", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Схоже, девіз Марʼяни "не зупиняйся, продовжуй ганьбитися до кінця" взяли на озброєння. І продовжують ганьбитися. Тому що невипуск Порошенко - це ганьба. Дрібʼязкова помста, недоречна в країні, яка потребує як єдності всередині, так і підтримки ззовні. Яку треба було визнати помилкою і сподіватись, що усі забудуть.
І коли ви не випускаєте політичного опонента з країни - це якраз стає проблемою, а не його зустріч з одним із лідерів країн ЄС. Навіть якщо цей лідер - будяк у дупі з Угорщини.
І такі недолугі відмазки можуть викликати лише роздратування у наших партнерів. Бо якраз діюче російське ІПСО - це розповідати скрізь, що Україна - це корумпована недемократична країна. І тут росіяни отримують подарунок, звідки не чекали. І тепер наші друзі на Заході вимушені будуть не лобіювати допомогу Україні, а вчергове переконувати свою громадськість, що Україна є демократичною країною.
А дуже важко буде пояснити громадянину США чи Німеччині, чому раптом політика з України можуть не випустити за кордон. Це прям неможливо пояснити, якщо чесно. І логічного звʼязку із війною і військовим станом ніхто з притомних людей на Заході не побачить. Особливо на тлі абсолютно логічних візитів інших українських депутатів в США
Вам може подобатись чи не подобатись Порошенко. Це ваше право. Але підставляти країну через дрібʼязкову помсту людині, яка вам не подобається, - не дуже доречно. І не личить людям, яких визнають одними із найвпливовіших у Європі. Але головне - це послаблює країну".
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...