Перемога легкою не буває. Змагання артилеристів АТО (відео)

Щоби перемогти в бою, артилеристу потрібно бути не лише швидким та точним у розрахунках, запорукою успіху стають також фізичний гарт, спритність та витривалість. Ці якості та командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО.

Виконання бойових завдань вимагає високої витривалості і гарної фізичної підготовки В мережі з'явилося яскраве відео змагань артилеристів АТО. Відповідний ролик опублікувало на своїй сторінці в Facebook "Військове телебачення України".


У цих змаганнях артилеристи показують високу підготовку до поставлених бойових завдань, подолання різних перешкод, і тренуються надавати першу допомогу пораненим.
"Щоб перемогти в бою, артилеристові потрібно бути не тільки швидким і точним в розрахунках, запорукою успіху стають також фізичний гарт, спритність і витривалість. Ці якості і командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО під час змагань на спеціальній смузі перешкод", - йдеться в описі до відео.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ростовчане в соцсетях стали жестче реагировать на российские военные поезда. Раздражение. Недовольство. Злость", - Олена Степова

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:27

"Война научила меня многому. Первое – читать и слушать врага. Второе – верить врагу, если он обещает тебя убить. С момента ввода российских войск в Украину я стала постоянным читателем и подписчиком сотни российских сайтов и групп", - пише блогерка-пер...

З архіву ПУ. "Командир в/ч з "підвищення кваліфікації" ось так поводився з контрактниками-ветеранами АТО: Українців розізлило самодурство "тилового щура" (фото, відео)

п’ятниця, 7 травень 2021, 17:00

У мережі показали кадри погрому, який влаштував командир ЗСУ в 201-му навчальному центрі, розташованому в Кам'янці-Подільському. Фото і відео опубліковано військовослужбовцем Денисом Трічуком в спільноті "Збройні сили України" в Facebook. Пізніше пост ...