Перемога легкою не буває. Змагання артилеристів АТО (відео)

Щоби перемогти в бою, артилеристу потрібно бути не лише швидким та точним у розрахунках, запорукою успіху стають також фізичний гарт, спритність та витривалість. Ці якості та командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО.

Виконання бойових завдань вимагає високої витривалості і гарної фізичної підготовки В мережі з'явилося яскраве відео змагань артилеристів АТО. Відповідний ролик опублікувало на своїй сторінці в Facebook "Військове телебачення України".


У цих змаганнях артилеристи показують високу підготовку до поставлених бойових завдань, подолання різних перешкод, і тренуються надавати першу допомогу пораненим.
"Щоб перемогти в бою, артилеристові потрібно бути не тільки швидким і точним в розрахунках, запорукою успіху стають також фізичний гарт, спритність і витривалість. Ці якості і командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО під час змагань на спеціальній смузі перешкод", - йдеться в описі до відео.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Байден скоїв щодо України злочин, який карається імпічментом?", - Марк Тіссен, Washington post про договір США стосовно "Північного потоку-2"

субота, 24 липень 2021, 7:10

"Пам'ятаєте, як демократи Палати представників піддали імпічменту президента Дональда Трампа за те, що він "зв'язував руки" президенту України Володимиру Зеленському, нібито зумовивши візит в Білий дім його готовністю розслідувати справу Хантера Байден...

"Режим тиші" Дубінському призначили до осені - господар наказав заткнути пельку, - політтехнолог Голобуцький

субота, 24 липень 2021, 0:00

"Дубінський написав сьогодні майже прощальний пост (хоча обіцяв повернутись): "Через особисті обставини моя поява в соцмережах тимчасово ставиться на паузу". "Особисті обставини" - це кілька карних справ і можливе позбавлення мандату. Кажуть, що "режим...