"Перемогу ЗСУ на Слобожанщині росіяни вже порівнюють... з подіями 1905 року", - Голобуцький

"Росіяни чимдалі швидше скочуються в 19 сторіччя, самодержавство, православіє і решту. Перемогу ЗСУ на Слобожанщині вони порівнюють з подіями 1905 року. І мислять тими ж імперським категоріями", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Хоча формулювання "воєнкорів" і пропагандистів, що "серйозні територіальні втрати" - це прекрасно і ознака "мужності", бо не всі окупанти стали потєрьнєтамі, цікаві. Як і офіційне визначення "іде важка війна з сильним супротивником". Порівняно з початковим "Київ за 3 дні" це прогрес".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сплив заповіт Пригожина: кому завіщена імперія пекельного кухаря Путіна

неділя, 1 жовтень 2023, 0:55

У мережі спливла копія заповіту ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Як повідомляє "ВЧК-ОГПУ", його текст підтверджує інформацію джерел проекту. . Відомо, що у Пригожина було троє дітей – син Павло (18.06.1998 року народження), дочки Поліна (1992 ро...

І ти, Бруте? Путіна знову принизив "союзник", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 0:30

"Президент Казахстану Токаєв заявив, що його країна буде дотримуватися санкційного режиму у відношенні до Росії. Більше того, Токаєв каже, що Казахстан не буде використаний для того, щоби у якийсь спосіб Росія могла обійти антиросійські санкції", - пиш...