
Російські окупанти на Донеччині зробили спробу штурму колонної техніки. Бійці Національної гвардії дали їм відсіч: знищили частину машин та змусили ворога відступити. Про це в своєму Telegram-каналі повідомило Міністерство внутрішніх справ України
Загарбники намагалися атакувати колоною з одного танка та п'яти БМП.
Російські окупанти рухалися дорогою та полями, намагаючись маневрувати. Проте нацгвардійці спалили їхню техніку за допомогою ПТРК Стугна-П українського виробництва.
Кадри відеоролика показують влучні попадання наших захисників по двох БМП. Машини вдалося знищити, решта техніки відступила.
Бійці Національної гвардії виконали головну мету - відбили атаку та завдали вогневого ураження окупантам.
Наразі поки невідомо, скільки загарбників загинуло внаслідок їхнього невдалого наступу.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...