Перевели собі на картки півмільйона: У Москві доглядальниці обікрали пораненого "вагнерівця"

У Москві доглядальниці обікрали пораненого "вагнерівця". Окупанта обдурили на півмільйона рублів, інформують Патріоти України.

Як повідомляє "База", "вагнерівець" Андрій вирушив на фронт у 2022 році. За кілька місяців його поранили, а після лікування відправили додому. Чоловікові потрібен був догляд.

Окупант шукав доглядальницю і познайомився з Аїдою, яка запропонувала свою допомогу. У жінки ось-ось мала з'явитися дитина, тому вона попросила у Андрія 80 тисяч вперед і поїхала народжувати. Після пологів їй було погано, замість себе вона послала до окупанта дівчину на ім'я Балнур. Нова доглядальниця одразу попросила доплатити їй 70 тисяч - Андрій погодився. Пізніше він оплатив переліт Аїді, щоб дівчата доглядали його вдвох.

"Робота Балнур та Аїди Андрія не влаштовувала - він навіть хотів їх звільнити, але після серйозної розмови та останнього попередження все ж таки залишив. Дівчата постійно користувалися його банківською картою: купували речі і чоловікові, і собі. А ще часто позичали", - пише канал.

Наприкінці листопада "вагнерівець" побачив, що Аїда мовчки переказала собі з його карти 70 тисяч - це стало останньою краплею. Розлютившись через нахабство, він вирішив звернутися до поліції. Загалом окупант перевів доглядальницям 510 тисяч рублів - за роботу, на продукти та в борг. Тепер він вимагає усі гроші назад.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...