"Перша лінія оборони армії РФ прорвана": Військовий аналітик розповів про успіхи ЗСУ на півдні

Українські Сили оборони атакують на півдні у двох напрямках, щоб у підсумку вийти на узбережжя Азовського моря. Про це сьогодні в етері телеканалу FREEДОМ повідомив військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України.

"Є два напрямки наших атак на півдні. Це Бердянськ-Токмак, де ми атакуємо Работине, Новопрокопівку. Цей наступ іде на Токмак, на Мелітополь, зрештою — на Кирилівку… Це один напрямок. І наступний напрямок — це Старомайорське, напрямок на Бердянськ та Маріуполь. Наше завдання цього наступу на півдні — це вийти на узбережжя Азовського моря, щоб перекрити можливість для росіян постачати все, що необхідно до Криму, а й тим військам, які перебувають біля Криму. Якщо нам не вдасться за три тижні, як прогнозує Інститут дослідження війни, наші американські та британські союзники, то, як мінімум, ми маємо вийти на рубежі, щоб можна було тримати всі ці дороги сушею вздовж Азовського моря під нашим вогневим контролем”, — сказав Гетьман.

За його інформацією, в активних наступальних діях за цими напрямками використовують до 100 одиниць танків, зокрема й Leopard, броньовані машини Bradley. Гетьман зазначив, що за першими дуже обережними офіційними повідомленнями першу лінію оборони вже прорвано.

"Ми просуваємося далі і є всі передумови, що ми вийдемо на другу лінію, теж вона буде прорвана. Там панічні настрої у російських військовослужбовців. І тоді мета цього наступу буде досягнута. Одна з цілей, як мінімум, — це вихід на узбережжя Азовського моря”, — сказав військовий аналітик.

Він нагадав, що раніше Сили оборони України готувалися до просування та зробили все необхідне для знекровлення логістики армії РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Корейський сценарій" для України - це що?": Тактика західних партнерів України – не давати росіянам по пиці, а легенько стукати по ній долонею, - Олещук

понеділок, 20 травень 2024, 16:56

"Останнім часом в американських ЗМІ почали з'являтися дивні публікації з тим, що вони називають обговоренням "Корейського сценарію" для України. Що характерно, автори цих публікацій, судячи з усього, або самі взагалі не розуміють, що таке цей "Корейськ...

Змінитися, аби перемогти

понеділок, 20 травень 2024, 16:07

Війна – це мистецтво так використати сприятливі умови, щоб здобути найбільшої сили і впливу, виходячи з ситуації (Сунь Цзи). Часто доводиться чути: «Війна – це математика». . Особи, здебільшого далекі від воєнної теорії (а тим більше від практики)...