Перше застосування російської авіабомби ОДАБ-1500 із модулем УМПК проти України: Експерт робить висновки (відео)

Воєнний експерт Олександр Коваленко робить такі невтішні висновки:

"Застосування російськими окупантами бомби ОДАБ-1500 по Великій Писарівці на Сумщині – це перше верифіковане застосування настільки потужної бомби по регіону.

На початку січня 2024 року з’явилося перше задокументоване застосування об’ємно-детонуючої авіабомби ОДАБ-500 з модулем УМПК, що надає їм плануючих властивостей.

У цих боєприпасах в якості вибухової речовини застосовують окис етилену, або піперилен. Площа ефективного впливу до 300 м², у яких тиск сягає від 90 до 120 атмосфер, а у тротиловому еквіваленті потужність близько 1 тонни. У разі застосування ОДАБ-1500 – 500 м².

Очевидно, що росіяни не тільки змогли вирішити проблематику своєчасного підриву з урахуванням спрацювання пристрою змінної затримки при довготривалому плануванні, а й з встановленням УМПК на потужнішу ОДАБ-1500.

Все це лише вказує на зростаючу проблему (для України.-ред.) з російською авіацією та російськими бомбами, що планують. Не просто росте, а що конвульсує своєю гостротою. Тим не менш, питання протидії російській авіації своєю актуальністю просто розходиться по швах."


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 травня. Що одягти в Іванів день, щоб привернути удачу і сімейне щастя, або швидше одужати

субота, 25 травень 2024, 7:05

25 травня за новим календарним стилем (7 червня - за старим) згадують третє знайдення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. У народі день прозвали Іванів. 25 травня за старим календарним стилем згадують святих Епіфанія, єпископа Кіпру...

Огляд Східної операційної зони... - Костянтин Машовець

субота, 25 травень 2024, 6:15

1. На Куп'янському напрямку, ймовірно, противник мав просування по напрямку Крохмальне - Берестове... десь приблизно на 2 км. Очевидно, передові підрозділи 15-го мотострілецького полку противника (мсп) зі складу його 2-ї мотострілецької дивізії (мсд) ...