Першою столицею було не Гнезно: Польські археологи заявили про сенсаційну знахідку, якій близько тисячі років

Укріплення, виявлені на глибині 7 метрів в районі Острув-Тумський, датовані X століттям.

Польські археологи зробили відкриття, яке може призвести до того, що першою столицею держави визнають місто Познань. Вони виявили залишки потужних оборонних споруд, яким близько 1000 років, передають Патріоти України з посиланням на The First News.

До цього часу вважалося, що першою столицею Польщі було місто Гнєзно. Однак під час розкопок в Познані на будмайданчику висотки, археологи виявили потужні оборонні стіни, побудовані з дерева, каменю та піску. Їх товщина становила 40 метрів, а висота - 12 метрів. Це найбільші споруди такого плану, які знаходили в Польщі.

Саме монументальність оборонної лінії викликала у археологів припущення про те, що це місто було першою столицею Польщі. Укріплення, виявлені на глибині 7 метрів в районі Острув-Тумський, датовані X століттям. Аналіз показав, що стіни були зведені в період між 968 і 1000 роками нашої ери.

У той час тільки найважливіші міста мали такі міцні укріплення. Археологи встановили, що оборонна інфраструктура Познані складалася з трьох ліній. Це були свого роду оборонні кільця, які оточували місто і пов'язані між собою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зеленський і Медведчук: Навіщо у президента взялися на канали кума Путіна", - ЗМІ

субота, 8 серпень 2020, 6:50

Команда президента нарешті зрозуміла, що Віктор Медведчук і його партія успішно відбирають у влади електорат, і вирішила "підбадьорити" політика спробою створити проблеми для його телеканалів. "По данным представителей канала, СБУ подавала ходатайство ...

Реалії скреп: Могильники на Уралі поховали не ту людину (відео)

субота, 8 серпень 2020, 6:24

Померлий був перепохований, але родичі заявили, що це так не залишать і будуть вимагати покарати винних. На Уралі в Росії співробітники ритуальної служби поховали одного померлого від коронавірусу замість іншого. Про це повідомляє телеграм-канал "Mash"...