У російському Підмосков'ї у під'їзді багатоквартирного житлового будинку вибухнула граната. Внаслідок вибуху загинуло двоє людей, один з яких був учасником війни в Україні - він і приніс снаряд. Блогер та військовий Кирило Сазонов прокоментував вибух у Підмосков'ї на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.
Він іронічно висловився про інцидент, зауваживши: "П'яний російський військовий, який повернувся з війни в Україні, підірвав гранату в Підмосков'ї. Військовий і його друг загинули, жінка поранена. Плюсик, молодець, викреслюємо. Ось, до речі, можуть же росіяни робити добрі справи, якщо захочуть".
Як пише російське агентство, посилаючись на слова співрозмовників, інцидент трапився ввечері 9 травня. Двоє чоловіків "під час застілля" вийшли на сходовий майданчик під'їзду, взявши із собою гранату. Незабаром вона вибухнула.
Один з російських Telegram-каналів запевняв, що чоловік, що, попередньо, був учасником війни в Україні, вирішив показати товаришу бойовий снаряд. Унаслідок вибуху постраждала жінка, її госпіталізували.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...