
У середу, 13 березня, помер ще один топменеджер російського нафтового гіганта "Лукойла". У віці 53 років вчинив самогубство віцепрезидент Віталій Робертус. Про це пишуть російські телеграм-канали, передають Патріоти України.
Baza пише, що Робертус наклав на себе руки в робочому кабінеті на Стрітенському бульварі. "Незадовго до смерті Робертус скаржився на самопочуття та просив пігулки від голови, після чого пішов до свого кабінету. Звідти не виходив кілька годин, на телефон Робертус не відповідав. Співробітники вирішили зайти до кабінету та виявили його тіло. Топ-менеджер здійснив суїцид та помер від асфіксії. Він пропрацював у компанії близько 30 років", - написав паблік.
Деякі пабліки пишуть, що російський топменеджер повісився у робочому кабінеті. За даними пабліків, це п'ята смерть. Про смерть 53-річного топ-менеджера у компанії заявили 12 березня, однак не уточнили причини.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...