
Російські окупанти змінили тактику штурмів під Бахмутом, але після такого бою українські військові не здали жодної позиції. Про це в ефірі Еспресо розповів заступник командира роти батальйону "Свобода" Нацгвардії Андрій Кривущенко, передають Патріоти України.
"Ситуація стабільно напружена, які і всі 8 місяців, котрі ворог намагається взяти Бахмут. Всі чудово розуміють, що в нього нічого не виходить. Він підійшов дуже близько до однієї із трас", - зазначив він.
За словами Кривущенка, бої точаться там дуже активні. "Росіяни змінили тактику - вперше ворог на протяжності фронту 7 км одночасно робив штурмові дії, між військовослужбовцями ворога дистанція була 20-30 метрів. Це все було за підтримки важкої артилерії. Активна фаза штурму тривала годину і ще до трьох годин відхід військ. Жодна позиція не була здана ЗСУ. Це була маленька перемога наша", - підсумував військовий.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...