
Ввечері 22 березня стало відомо про стрілянину у Москві. Сталася вона у концертному залі "Крокус Хол Сіті". У мережу виклали відео з перших секунд після початку стрілянини, передають Патріоти України.
Роликами поділилися самі росіяни, які були у концертному залі, коли це сталося. Можна припустити, що їм вдалося вижити і покинути зал або ж вони відразу ж публікували по гарячому, щоб показати, що відбувається.
Але почнімо з відео, знятого з самого концертного залу. На ролику можна побачити перші секунди атаки та двох озброєних автоматами чоловіків. Вони були у масці, коли заходили до залу та здійснювали постріли. Можна побачити, що позаду них на вході лежать люди. Можна припустити, що вони загинули від обстрілів невідомих.
Місцеві медіа повідомляють, що стрілянина розпочалася під час виступу гурту "Пікнік". Хтось заявляє, що невідомий чоловік почав стрільбу з автоматичної рушниці. Водночас очевидці розповідають, що чули, як стріляли з різних боків.
Вже зараз кажуть про десяток загиблих та понад три десятки постраждалих. Крім того, відомо, що у "Крокус Сіті Холл" також спалахнула пожежа. Канали зазначають, що вона настільки потужна, що почала руйнуватися покрівля ТЦ.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...