
Екскомандир полку "Азов" майор ЗСУ Максим Жорін зазначив, що завдяки успішній операції на півдні Бахмута відбита важлива ділянка фронту. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо".
Віськовий наголосив, що під час успішного наступу ЗСУ на позиції окупантів у Бахмуті втікали не 72-га бригада РФ, а найманці ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.
"На цих позиціях стояли вагнерівці й 72-га бригада РФ. Пригожин багато говорив, що начебто 72-га бригада РФ втекла, а вагнерівці молодці. Ні, 72-га, на відміну від вагнерівців, намагалася тримати позиції, а вагнерівці тікали з позицій відразу після початку штурмів. Більшість з них загинуло саме під час спроби втечі. А 72-гу вибили та знищили. Їхні позиції взяті під контроль", - зауважив Жорін.
"Була спланована та розгорнута наступальна операція на флангах від Бахмута, а саме на півдні. І результат операції був успішним. Нам вдалося вибити ворога з позицій. На цих позиціях стояли вагнерівці й 72-га бригада РФ. Пригожин багато говорив, що начебто 72-га бригада РФ втекла, а вагнерівці молодці. Ні, 72-га, на відміну від вагнерівців, намагалася тримати позиції, а вагнерівці тікали з позицій відразу після початку штурмів. Більшість з них загинуло саме під час спроби втечі. А 72-гу вибили та знищили. Їхні позиції взяті під контроль", - зауважив Жорін.
Максим Жорін також додав, що завдяки цій наступальній локальній операції відбита важлива ділянка фронту. З цієї ділянки можна буде розвивати успішні дії.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...