Під Єкатеринбургом зростає база зберігання танків, - військовий аналітик

За поточних темпів військових втрат і нинішніх обсягів нового військового виробництва у Росії закінчаться всі танки приблизно за 2-2,5 року. Такі підрахунки зробив військовий оглядач Covert Cabal, передають Патріоти України.

Аналітик зазначає, що з початку повномасштабної війни всі російські бази зберігання техніки поступово виснажувалися. Винятком стала лише одна з них - 1311-а центральна база резерву техніки у Верхній Пишмі під Єкатеринбургом. Там запаси танків зростають, причому істотно - на сотні одиниць на рік.

Ґрунтуючись на супутникових та інших відкритих даних, аналітик підрахував, що в серпні 2022 року на базі зберігалося лише близько 300 візуально придатних до використання танків. У березні 2023 року їх стало вже 400, у жовтні 2023-го - кількість доросла до 550. Знімки за 20 березня 2024 року свідчать про 560 танків просто неба і, ймовірно, ще 400 у критих ангарах.

На думку аналітика, ймовірно, база у Верхній Пишмі використовується як основний проміжний пункт зберігання і ремонту танків, що перекидаються зі східних регіонів Росії. Як зазначає Covert Cabal, Єкатеринбург є важливим логістичним вузлом на Транссибірській магістралі і найзахіднішою базою зберігання військової техніки на маршруті, що веде до України.

Є лише дві великі бази зберігання, розташовані далі на захід. 22-а - під Костромою, що дуже північніше України і тому незручно з логістичної точки зору. І 7024-а база поблизу міста Каменськ-Шахтинський, тобто практично на кордоні з Україною, куди можуть дотягнутися українські ракети і дрони.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Штурм із застосуванням самохідної ванни: Росіяни знову вразили "інженерним рішенням" (фото)

середа, 29 травень 2024, 21:29

Мережі поширили відео, на якому ворог використовує дивну конструкцію на полі, що нагадує засоби ще Першої світової війни, повідомляють Патріоти України. "Спроба штурму російським окупантом з застосуванням самохідної ванни?" - зазначається у коментарі д...

Солдати ЗСУ кажуть, що надані США танки зробили їх "мішенями" для російських ударів, - ЗМІ

середа, 29 травень 2024, 20:31

Українські екіпажі, які працюють на поставлених США танках Abrams, розповіли про низку недоліків бронетехніки, що ставить під сумнів їхню корисність на фронтах війни. Про це пише CNN, передають Патріоти України. За словами журналістів, екіпажі, навчені...