![]()
Українські військові продовжують вибивати російські сили у районі населеного пункту Курдюмівка у Донецькій області.
Нещодавно 1-й механізований батальйон 28-ї окремої механізованої бригади провів успішний штурм позицій окупантів.
Для штурму російської позиції була залучена самохідна реактивна установка розмінування УР-77, яка запускає заряд, який потім детонує та підриває міни.
Після розчищення проходів від мін, на російські позиції вирушили три українські бойові машини піхоти БМП-2.

Під час просування БМП-2, російські військові випустили сигнальну ракету, яка, ймовірно, мала сигналізувати іншим окупантам, про початок українського штурму.
Коли БМП-2 дісталися до російських позицій, з бронемашин десантувалися штурмові групи, які попрямували займати позиції загарбників у лісовій посадці.

Дії штурмових загонів показали вже бійці 3-ї окремої штурмової бригади, які брали участь у цих боях.
В результаті бою російський батальйон був розбитий.
Повідомляється, що 35 російських бійців було ліквідовано, близько 40 залишило позицію та декілька окупантів здалися в полон.

«Це важливий успіх, оскільки наші воїни пробили оборону, яку ворог готував місяцями. І це – результат довгої, титанічної праці, тренувань та злагодження», – розповіли військові.
У 1-му механізованого батальйону 3 ОШБр додали, що у ході бою ліквідували російського командира пострілом з метра.

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...