
ЗСУ вдень 20 лютого завдали ракетного удару по полігону окупантів під Волновахою Донецької області. Загинули щонайменше 60 людей. Про це повідомляє Telegram-канал Російської служби BBC News. За інформацією джерела, українські військові, ймовірно, вдарили двома ракетами HIMARS,
"У середині дня 20 лютого українські військові ймовірно завдали удару двома ракетами з РСЗВ HIMARS по полігону біля села Трудівське у Волноваському районі Донецької області", - повідомили на каналі.
Також ВВС повідомляє, що в цей момент військовослужбовці вишикувалися на полігоні і чекали на прибуття командувача генерал-майора. За інформацією джерела, місцем дислокації бригади є місто Борзя Забайкальського краю Росії.
"Побудували в чистому полі командири", - коментує те, що сталося, один з військовослужбовців BBC, який вижив.
За різними оцінками, у тому числі самих військовослужбовців бригади, внаслідок удару могли загинути щонайменше 60 людей.
"Українська влада подію не коментувала", - повідомили в ВВС.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%.
. Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...