Підняти росіян на "народную вайну'": Кремль під "чужим прапором" готує атаку на Білгородську область, - ISW

У Кремлі створюють інформаційні умови для атаки під "чужим прапором" у Білгородській області з метою відновити громадську підтримку війни в Україні. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Як пишуть аналітики, кремлівські пропагандисти почали висувати гіпотезу, що українські війська нібито прагнуть вдертися до Білгородської області, а інші пропагандисти зазначають, що російським силам необхідно відновити контроль над Куп'янськом у Харківській області, щоб мінімізувати загрозу українського нападу.

Ці твердження вже давно циркулюють у спільноті військкорів, які критикували російське військове командування за втечу із Вовчанська на північному сході Харківської області.

Вони також активізували свої заклики повернути звільнені території на Харківщині 22 листопада, заявивши, що такі запобіжні заходи зупинять українців від проведення штурмових операцій на Куп'янському та Вовчанському напрямках.

Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков також опублікував кадри, які демонструють будівництво укріплень на кордоні України.

"Твердження Росії про напад України на Білгородську область, що готується, абсурдні і спрямовані тільки на те, щоб залякати громадськість і змусити її підтримати війну. Україна не має стратегічного інтересу у вторгненні до Росії і не може зробити це в таких масштабах", - зазначають аналітики.

На їхню думку, ці "безглузді припущення про фантастичне українське вторгнення до Росії" також можуть бути частиною плану Кремля щодо визнання та умиротворення радикальних прихильників війни.

Російські військкори неодноразово звинувачували Кремль і Міністерство оборони Росії у нездатності захистити Росію, включаючи нещодавно анексовані території. Кремль, однак, навряд чи зможе повторно захопити Харківську область, як цього вимагають ці націоналістичні діячі, вважають експерти.

В ISW також додали, що фінансист ПВК "Вагнера" Євген Пригожин також використовує нагнітання страху щодо фіктивної загрози українського вторгнення для зміцнення своєї влади у прикордонних регіонах Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Учені розповіли про таємничі "чарівні кола" та їх властивості. Такі візерунки на піску знаходять по всьому світу (відео)

середа, 27 вересень 2023, 2:35

Чарівними колами охрестили дивні ділянки землі, які вкривають пустелі в різних частинах світу, включно з Намібією, Західною Австралією, Сахелем, Мадагаскаром і Ближньою Західною Азією. Ці ділянки характеризуються наявністю круглих, безплідних зон сухої...

Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу на декількох ділянках фронту

середа, 27 вересень 2023, 0:55

Варто зауважити, що, попри критику контрнаступу Збройних сил України, яка останні тижні звучить в західних ЗМІ, українські сили мають постійне стійке просування вперед. Незважаючи на всі заяви про уповільнений темп українського контрнаступу, події розвива