
У російському місті Бєлгород невідомий підпалив на вулиці величезну "Z", яка є символом військового вторгнення РФ в Україну. Місцевого "героя" шукають другу добу, інформують Патріоти України.
Як повідомляв телеграм-канал Baza, інцидент стався о пів на першу ночі 18 вересня на проспекті Ватутіна. "Чоловік підійшов до ілюмінованої Z і підпалив її, а потім відразу ж втік. Але полум'я лише ненадовго спалахнуло і незабаром почало гаснути - до того ж пожежу почав гасити один з очевидців", - повідомляє ресурс.
Мер міста Валентин Демидов стверджує, що символ агресора практично не постраждав, а палія розшукують. Також оприлюднено відповідне відео, на якому зображена буква Z, висотою в кілька метрів. Вона добре підсвічена, встановлена на узбіччі жвавої магістралі, і, судячи з усього, її видно з великої відстані.
У кадрі можна побачити, як якийсь чоловік підійшов до знаку, щось зробив біля нього і майже відразу спалахує вогонь, після чого невідомий втік. Також зафіксовано, як багато машин проїхало повз, але одна зупинилася - з неї хтось вийшов і почав гасити "путінську Z".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...