
Втрати Росії серед командного складу у війні проти України зросли, зокрема, ліквідовано командира батальйону Олексія Башкатова, який мав звання підполковник. Офіцер Збройних сил України з позивним "Штірліц" - Анатолій Штефан, у своєму каналі в Telegram повідомив, що також знищено ворожого капітана Івана Малова - начальника штабу гаубично-самохідної артилерії дивізіону 291 артилерійської бригади РФ, передають Патріоти України.
За його даними, ще "мінусовано" капітана Андрія Вороніна, лейтенанта Іллю Астахова і двох старших лейтенантів - Антона Чередниченка й Вадима Техова.
Крім того, воїн повідомив нову деталь щодо ліквідації російського літака дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50У. За відомостями "Штірліца", внаслідок знищення борту ліквідовано начальника оперативного розрахунку літака майора Сергія Федосова.
Український офіцер також показав фотографії знищених російських військових "шишок".

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...