Підрахунки співвідношення ресурсів союзників і Росії показали дуже цікаві результати (інфографіка)

"І про "війну на виснаження". Тут порахували співвідношення ресурсів союзників і Росії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вийшло цікаво.
- 2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну і українців, а не окупанта.
- Сумарний ВВП союзників і Росії 10:1.
- А якщо додати до ВВП союзників ВВП країн, котрі підтримують Україну не зброєю, а гуманітарними товарами і грошима, то співвідношення їхнього ВВП з російським буде 19:1.
- Співвідношення за оборонними витратами союзників і Росії 7:1.
==
Погодьтесь, за таких вихідних даних говорити про "змагання ресурсних баз", "війну на виснаження" просто абсурдно. Бо кого там Росія зібралась "виснажувати"?!
Тим більше це абсурдний підхід, якщо зробити поправку на російську корупцію, банальні крадіжки, просто знищення ресурсів через некомпетентність (оте їхнє національне "прої*али"), а також поправку на вкрай низьку якість людського ресурсу (малограмотні хронічні алкаші з донбабвійців і винищуваних малих народностей; зеки; просто моральні виродки й садисти, як вагнерівці й кадирівці).
Тобто, єдиним шансом Кремля був успішний бліцкриг, на котрий вони і розраховували. І котрий епічно провалився. На "війну в довгу" проти України і ресурсів НАТО в Росії за всієї її протяжності і вуглеводневих доходів просто немає ресурсів".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти в шоці: У ЗСУ з'явилися іранські авіаракети Fadak 2

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:37

Зброя зроблена в Ірані 2022 року, застосовується застосовують із "афганським" вертольотом Мі-17В5. Збройні сили України застосовують проти російських загарбників некеровані авіаційні ракети з Ірану калібру 80 мм. Про це повідомили 23 березня у Twitter ...

"Военное руководство доложило о продвижениях на двух направлениях, но Путин осадил докладчика и поддал жесткой критике "муравьиные достижения", - GENERALL SVR

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:10

Вагнерівці продовжують дохнути як мухи. Однак питомих результатів це вже не приносить. Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Вчера (23 березня. - ред.) президент России Владимир...