Підступний план диктатора: Путін наказав Кадирову придушити протести в Дагестані, - лідер Ічкерії

Путін розуміє, що позиції Росії на Кавказі досить хиткі і його влада в регіоні добігає кінця. Тож перед тим, як врешті втратити там контроль, намагається розсварити кавказькі народи. Наказ кадирівцям придушити протестні настрої у Дагестані є одним зі способів до яких вдається російський президент. Про це розповів глава уряду Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв, передають Патріоти України.

Путін намагається розсварити кавказькі народи

"Те, що ми сьогодні бачимо або те, чого Путін хоче від чеченців, направляючи їх придушити протестні акції в Дагестані є однією ланкою з цих провокації, які він здійснює останні 20 років на Північному Кавказі", – пояснив Закаєв.

За його словами, це спроби російського президента розколоти північнокавказькі народи, використовуючи "бомби уповільненої дії", які були закладені ще у радянські часи та період царської Росії.

Направляючи кадирівців придушити протестні настрої в Дагестані путін продовжує цю політику, яку почав ще у 1999 році, коли росія організувала так званий напад чеченців на Дагестан. Це була стовідсоткова провокація фсбшників, однак дагестанці таки "повелися" на неї й почали робити античеченські заяви.

"Сьогодні Путін, розкручуючи всю цю тему та вкотре відправляючи чеченців від імені росії, намагається вбити клин між нашими братськими народами", – розповів лідер Ічкерії.

Крім того, російський президент використовує Кадирова та його тікток-війська, як "поліцейських", що покликані придавлювати акції протесту. Путін залучає своїх посіпак усюди, де бачить загрози своєму злочинному режиму.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Трампу висунуто кримінальне обвинувачення: що на нього тепер чекає?

субота, 1 квітень 2023, 17:09

Страх арешту розкрив авторитарну ідеологію колишнього президента США. Учора ввечері Велике журі суду в Мангеттені (23 присяжних) більшість голосів віддало за висунення обвинувачення Дональду Трампу. Це перший випадок в американській історії, коли чинно...

Кабиров абсолютно влаштовує Путіна, але він готується до його смерті, - Ігор Яковенко

субота, 1 квітень 2023, 17:00

Глава Чечні Рамзан Кадиров серйозно хворий, і кремлівський диктатор Володимир Путін готується до його смерті. Таке припущення висловив російський опозиціонер, соціолог і екс-депутат Держдуми Ігор Яковенко, зазначивши, що Путін не збирається міняти Кади...