Після мобілізації: Жданов оцінив, чи спробує Росія знову вторгнутися з боку Білорусі

Те, чи спробує Росія знову за допомогою мобілізованих громадян наступати на півночі України з боку Білорусі, залежить від її спроможності сформувати необхідні угруповання військ. Але ці війська РФ ще належить одягти, озброїти та забезпечити технікою. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, відповідаючи на запитання про ймовірність вторгнення РФ з боку Білорусі після оголошеної мобілізації, передають Патріоти України.

"Все залежатиме від можливості Російської Федерації сформувати необхідні угруповання військ. Якщо вони кажуть, що мільйон 200 тисяч (осіб планують мобілізувати – ред.), то треба тут десь 300 тисяч плюс до того, що є. І приблизно стільки ж треба на півночі. І плюс такий самий резерв. Ось так приблизно можна розподілити цей мільйон 200. Але його треба зібрати, його треба переодягти, його треба озброїти, його треба посадити на якусь техніку. І тоді можна казати, що РФ сформувала наступальне угруповання, яке справді може загрожувати територіальній цілісності і суверенітету України", – пояснив Жданов.

Він додав, що поки росіяни цього не зробили, Україна може вести бойові дії задля звільнення своїх територій.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Босоніж по битому шклу

вівторок, 28 листопад 2023, 14:46

Дарую вам книгу. Пишуть мені добрі люди, поцінувальники краснописьменства, начебто збавив оберти в соціальних мережах, зледачів, чи що? О, ні, вогню, творчої активності, слава Богу, на двох-трьох вистачило б. Просто поміж важливим вибираю головне, а во...

"Це більш ефективно": Блогер-мовознавець назвав "чарівне слово", яке вимикає російську музику у ресторанах

вівторок, 28 листопад 2023, 12:54

Письменник, перекладач, мовознавець та відомий блогер Остап Українець розповів, як ефективно попросити вимкнути російську музику у громадських місцях, зокрема закладах харчування. Він поділився власним досвідом в інтерв’ю, передають Патріоти України. О...