
Після телефонної розмови прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу з президентом США Джо Байденом Ізраїль вирішив не завдавати удару у відповідь по Ірану. Про це пише The New York Times із посиланням на двох ізраїльських посадовців, передають Патріоти України.
За словами двох ізраїльських чиновників, військовий кабінет Ізраїлю мав зібратися у неділю, щоб обговорити, як реагувати на іранську атаку. Як стверджують чиновники, одна з можливих реакцій – удар у відповідь, що запропонували деякі члени кабінету – була скасована після телефонної розмови прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу із президентом Джо Байденом у суботу, а також через те, що удари Ірану завдали порівняно незначної шкоди.
Зміст розмови між лідерами двох країн не розкривається. Водночас видання зазначає, що розмова Байдена та Нетаньягу після атаки Ірану була дуже «напруженою».
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...