"Після того, як у Німеччину був призначений новий посол, ми отримали феноменальний результат", - Борислав Береза

"Німеччина визнала Голодомор геноцидом українського народу і це є великою перемогою української дипломатії", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, депутати від Соціал-демократичної партії, Зелених, Вільної демократичної партії, а також опозиційного Християнсько-демократичного союзу підготували позапартійну резолюцію, в якій висловлюються за визнання Голодомору геноцидом. Бундестаг у Німеччині у середу, 30 листопада, проголосував за резолюцію про визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Хочу звернути особисту увагу на те, що це сталося після того як змінили посла України у Німеччині. Після того, як Мельник повернувся до дому в кресло заступника МЗС, а в Німеччину був призначений новий посол, то ми отримали феноменальний результат. Без гучних заяв, без пафосних та образливих слів, без скандальних інтерв'ю. Дипломатично, професійно, тихо. Тож моя персональна подяка послу України у Німеччині Олексію Макєєву! Суперовий старт, пане посол!".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся", - блогер-одесит

неділя, 29 січень 2023, 0:35

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся. И немалые. Это на Западе чиновники горят на мелочах, покидая высокие посты из-за искушения в пределах от 20 до 50 тысяч евро. У нас же, если попался на взятке или откате, то не меньше, че...