Кримський міст знову буде атаковано, після чого тимчасово окупований Росією Крим перетвориться на величезний "котел", і тоді його буде набагато простіше звільняти. Такий прогноз зробив військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, військовий льотчик-інструктор Роман Світан, передають Патріоти України.
На його думку, найкраще по Кримському мосту вдарити, коли росіяни почнуть його розбирати для ремонту після підриву 8 жовтня. "Другий удар по Керченському мосту буде нанесено тоді, коли плавучі крани максимально його розберуть або їх просто більше збереться поруч з мостом. Тому що потрапити по мосту ракетою досить складно. Можна влучити, припустимо, по поїзду, по якійсь машині з маячком. А ось просто по мосту – складно, якщо це не ракети ATACMS", – заявив він.
Світан вважає, що удар по російських плавучих кранах і по кораблях, які підійдуть ремонтувати міст, – це найоптимальніший удар, який могла б завдати українська армія.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...