Кримський міст знову буде атаковано, після чого тимчасово окупований Росією Крим перетвориться на величезний "котел", і тоді його буде набагато простіше звільняти. Такий прогноз зробив військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, військовий льотчик-інструктор Роман Світан, передають Патріоти України.
На його думку, найкраще по Кримському мосту вдарити, коли росіяни почнуть його розбирати для ремонту після підриву 8 жовтня. "Другий удар по Керченському мосту буде нанесено тоді, коли плавучі крани максимально його розберуть або їх просто більше збереться поруч з мостом. Тому що потрапити по мосту ракетою досить складно. Можна влучити, припустимо, по поїзду, по якійсь машині з маячком. А ось просто по мосту – складно, якщо це не ракети ATACMS", – заявив він.
Світан вважає, що удар по російських плавучих кранах і по кораблях, які підійдуть ремонтувати міст, – це найоптимальніший удар, який могла б завдати українська армія.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...