Державам-партнерам потрібен час, щоб розібратися в ситуації, вивчити докази й відпрацювати якусь свою позицію щодо залучення військових КНДР у російську війну проти України. Можливо, це станеться після того, як з'являться перші вбиті або полонені північнокорейські найманці. Своєю думкою з цього приводу з OBOZ.UA поділився військовий експерт Ігор Левченко. Він зазначив: це не вперше, коли на реакцію союзникам потрібен певний час, передають Патріоти України.
Із боку США вже були деякі заяви про те, що відправлення північнокорейських військ на війну "неприпустиме".
"Як ситуація буде розвиватися в цьому плані, мені сказати важко. Звичайно, якась реакція буде. Особливо ми сподіваємось на активну реакцію не тільки на дипломатичному, але й на практичному рівні з боку Сполучених Штатів. Тому що фактично Північна Корея є таким... не можна сказати "прямим ворогом" США, але в принципі є ворожою державою до Сполучених Штатів. І це ніби як буде вимагати від американців якоїсь активної, конкретної реакції.
Що це буде? Я не знаю. Коли ми побачимо цих корейців на фронті, коли в нас будуть якісь уже матеріальні докази, наприклад, убиті або ті, що потрапили у полон – тобто вже цим можна буде якось оперувати", – сказав Левченко.
Якщо ворог справді залучить до "СВО" 10–15 тисяч додаткових учасників, то це будуть короткострокові негативні наслідки для нас.
Наприклад, якщо військовослужбовці КНДР замінять бойовиків ЗС РФ десь у тилу, противник зможе перекинути свої сили безпосередньо на фронт і там задіяти.
"Наскільки взагалі залучення корейських військових буде ефективним – це покаже тільки практика і, відповідно, час. Але, в будь-якому разі, це є посилення нашого ворога й це є для нас негативно", – попередив експерт.
За його словами, Північна Корея веде власну гру, демонструє свою активність у зовнішній політиці попри ізоляцію та санкції. Пхеньян, очевидно, сприймає це позитивно.
"Окрім цього, корейці також воювали достатньо давно, можливо, вони хочуть на практиці ознайомитися з тим, що таке сучасна війна високої інтенсивності між двома більш-менш рівними противниками. Для них це цікаво, наприклад, у рамках можливого ведення бойових дій проти Південної Кореї. І, звичайно, треба розуміти, що Москва досить щедро платить... Тобто звичайно це банально можуть бути і гроші, і технології, і ще якісь додаткові для них цікаві речі", – вважає Левченко.
Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні 17 квітня відвідала Овальний кабінет Білого дому у Вашингтоні (Колумбія, США), де в неї відбулася зустріч з американським президентом Дональдом Трампом. Офіційні фото із заходу розмістило агентство ЕРА. Водночас...
Аналітик програми "Північна Америка" Ради зовнішньої політики "Українська Призма" Євген Костогризов розповів, що адміністрація Дональда Трампа продовжує робити ставку на альтернативних правих в Європі, передають Патріоти України. "Коли Джорджа Мелоні б...