
Житель Пермського краю Дмитро Зеленський, засуджений до 11 років позбавлення волі за вбивство співмешканки, отримав помилування після участі у війні з Україною. Його мати Галина Зеленська розповіла про це портал 59.ru, передають Патріоти України.
Зеленський пройшов Другу чеченську кампанію і працював апаратником на заводі в Губасі. Періодично він проходив реабілітацію у військовому госпіталі в Пермі, де познайомився з Тетяною Мелехіною.
У 2018 році в результаті сварки Зеленський задушив 27-річну кохану і вирішив позбутися трупа, щоб приховати сліди злочину. На допиті він розповів, що розчленував тіло Мелехіної, провернув його через м'ясорубку, а кістки зібрав у три пакети і викинув у річку, проте через деякий час сам вирішив здатися поліції.
У 2019 суд засудив Зеленського до 11 років позбавлення волі. Він відбував покарання в колонії № 37 під Чусовим до тих пір, поки його не завербували на війну з Україною в листопаді 2022 року. "Син пішов з багатьох причин в ПВК: хотів спокутувати провину за те, що зробив, крім цього, йому залишалося сидіти в колонії шість років, тому прийняв рішення, що краще поїде на СВО. Він і в чеченську кампанію в армію сам попросився", - розповіла мати Зеленського.
Мати зека розповіла, що її син зараз живе в так званій "ЛНР" і збирається переїхати в Анапу.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...