"Побачила листівки з Арестовичем, які розкидають росіяни з питанням "ви за ето воюєтє". Волала", - Татуся Бо

"Побачила листівки з Арестовичем, які розкидають росіяни з питанням "ви за ето воюєтє". Волала. Довбойоби. Невимовні довбойоби. Абсолютні довбойоби. Їм, певно, ніколи не втямити, що всі тут стоять не за Арестовича, не за Зеленського - всі стоять за СВОЄ", - пише популярна блогерка та громадська діячка Татуся Бо на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"За свою землю на Херсонщині, за своє дитинство в Руській Лозовій, за омріяну і потом та кров'ю вироблену квартиру в Бучі, за маму з Бердянська, за тата з Донецька, за те щоб жодна нога цієї пиздоти не ступила в Івано-Франківську, за те щоб більше ніколи не розстрілювали людей у Львові бо вони українці, за пам'ять, за правду, за друга, за брата, за сина і дочку, за СВОЄ, за СВОЮ УКРАЇНУ.
Хоча, хулі їм пояснювати... У них немає клепки, яка б дала можливість це зрозуміти. А так хай ті бумажки розкидають, то целюлоза, наша земля і це перетравить".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наступний крок до ізоляції Москви: В очікуванні доктрини Байдена

середа, 29 червень 2022, 9:12

Навіщо лідер вільного світу збирається на Близький Схід. Джозеф Байден активізує відносини зі стратегічними партнерами США на Близькому Сході. Досягнення відповідних домовленостей може мати серйозні наслідки для регіональної безпеки, а в контексті прот...

"О самом "остром" направлении", - Машовець

середа, 29 червень 2022, 8:55

Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию на Донбассе, с целью окружить и разгромить часть Сил обороны Укарины в районе Лисичанска. В течение крайних суток на целом ряде участков, касаемо Лисичанского и Славянского направ...