Почала купувати в 5 разів більше товарів із ЄС: Вірменія допомагає РФ обходити санкції, - експерт

Вірменія допомагає Росії обходити санкції Європейського Союзу, про що свідчить різке зростання експорту продукції з країн ЄС до Вірменії з початку російсько-української війни. Про це написав головний економіст Інституту міжнародних фінансів (IIF), колишній головний валютний стратег Goldman Sachs і старший економіст Міжнародного валютного фонду Робін Брукс в соцмережі Х (колишня Twitter), передають Патріоти України.

"Ви повинні задатися питанням, що відбувається в ЄС. Вторгнення Путіна в Україну - це велика загроза всьому, за що виступає ЄС. Але є безліч прикладів, подібних до цього: експорт ЄС до Вірменії зріс на 200% з моменту вторгнення. Ці товари йдуть в Росію і допомагають Путіну. А що робить Брюссель?" - поставив риторичне запитання економіст.

Він також прикріпив до повідомлення графік, на якому демонструється вибухове зростання експорту до Вірменії - він практично повністю збігається з початком путінського вторгнення в Україну. Виходячи з даних графіка, поставка товарів з країн Євросоюзу до Вірменії починаючи з березня 2022-го року зросла в 4-5 разів. Також удвічі збільшився експорт в країну з Китаю, одного з союзників Росії.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...

Народні прикмети на 23 лютого. Дівчатам слід уникати суто жіночої компанії, щоб не залишитися самотньою

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:05

23 лютого за новим церковним календарем (8 березня за старим стилем) християни східного обряду згадують священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. У народі свято називається "Кислі дівки". . Полікарп народився і жив у I-II століттях, на територ...