"Почалась масована кампанія з вибілювання власників "Епіцентрів", - політтехнолог Голобуцький

В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами.

"Судячи з усього, почалась масована кампанія з вибілювання Герег - для початку опубліковано інтерв'ю власників "Епіцентрів" і "Нових ліній" "Лівому берегу" Соні Кошкіної. Після масового обурення обраності і непідвладності Герег загальним законам власники торгової мережі зробили доволі оригінальну заяву: в інтерв'ю Соні Кошкіній, фактично, позиціонували себе янголом Хапсіелем, котрий всупереч всьому, в тому числі законам, наносить добро, завдає справедливість і вражає силою любові до ближнього", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо друзі, особливо відомі друзі з публічним статусом, просять продати трубу для унітазу - ну ж хіба Гереги можуть відмовити?! "Дзвонили Галині Федорівні або мені, просили той чи інший товар в магазині відпустити. Прорвало трубу в людей, що їм робити?!".

А те, що ще й продуктами торгували у відкритих в карантин будівельних супермаркетах - так то в нас усіх застарілі відомості, "Епіцентри" вже давно не будівельні! Тому підстав для претензій жодних!

З офіційними, на депутатських бланках пропозиціями від Гереги продати "благодійні товари з "Мрії" взагалі відмазка феєрична. Сам Герега на той момент, виявляється, "три місяці хворів", бланки "випадково взяла помічниця", а як на тих бланках опинилась комерційна пропозиція щодо товарів з "Мрії" - ні помічниця, ні Гереги "не можуть це пояснити. І сміх, і гріх".

Сміху в Герег дійсно не бракує: вони не просто сміялись, а, мабуть, іржали з того карантину і законослухняних ідіотів, котрі чемно позакривали свої бізнеси і побанкрутували. І з влади теж, ймовірно, іржали - бо вона добровільно і безкоштовно задушила переважну більшість конкурентів Герег в усіх сферах. Коротше, в кого як, а в Герег це була чудова і весела весна!

Ми ж не якась Європа і навіть не суворі Емірати чи Саудівська Аравія, щоб вліпити Герегам астрономічний штраф за створення прямої загрози життям і здоров'ю сотень тисяч громадян, накласти арешт на "Епіцентри" й "Нові лінії" разом з товарами на складах, спродати те все на аукціонах задля покриття астрономічних штрафів, а власників посадити на довічне (чи просто тойво, якщо би це були якісь Емірати). В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву. "Хамили, коли говорила російською": Українка знайшла нове життя між Європою та пострадянським простором

неділя, 25 липень 2021, 23:05

Наша співвітчизниця розповіла про країну, в якій, на її думку, можна здобути хорошу освіту. Юлія Русяновська у 2016 році з відзнакою закінчила Миколаївську гімназію №41. Дівчина мала активну громадську позицію і була президентом учнівського самоврядува...

От така арестовщина: "А ми пойдєм на Васток!". "Китай в Україні цікавить земля та шляхи доставки, а керуватиме всім Росія", - попереджує московський професор Зубов

неділя, 25 липень 2021, 21:10

Діяч російської опозиції, публічний інтелектуал, професор Андрій Зубов пояснив, чим може закінчитися загравання з Пекіном президентської партії "Слуга народу",. Про це він розповів в програмі "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV зазначают...