Почути маму: Операція як подарунок на Різдво для глухої від народження маленької дитини, яка вперше почула голос батьків (відео)

Еверетт Коллі переніс операцію кохлеарної імплантації після народження глухим і сяяв від радості, коли вперше почув, як його мама і тато розмовляли з ним перед Різдвом.

Малюкові на ім'я Еверт Коллі , якому всього дев'ять місяців, зробили операцію з кохлеарної імплантації, оскільки він народився глухим. До нього повернувся слух, і коли він почув голос своїх батьків Ешлі та Закарі , засяяв від радості.

Відповідне відео з реакцією малюка опублікувало видання Miror . Такий подарунок Евертту зробили якраз до різдвяних свят (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця) .

На опублікованих кадрах показано, як Еверетту встановили імплантати і почали розмовляти. Малюк спочатку не зрозумів, але коли його покликала мама, він зрадів і кинувся до неї в обійми.

Глухий від народження малюк уперше почув голос мами та тата.  Зворушливе відео

"Я думаю, що в основному голос мого чоловіка, здається, чує більше, ніж мій. Але коли він чує його, йде до мене за втіхою, це чудово", - сказала Ешлі.

Проте сильних хвилювань у батьків не було, оскільки попередні сини проходили схожий шлях. У дитинстві у старших дітей Грейсон та Джоел виявили рідину у вухах.

Коли ж Еверт зробили тест, припустили, що у нього також рідина у вухах, але пізніше виявилося, що це не так.

"Я повернулася через місяць, і вони зробили той же тест, що і новонародженим, і я подумала: "Можливо, рідина все ще може бути", і в цей момент я поставила під сумнів цю версію. Потім я повернулася в кабінет, де проводять тест на слуховий мозковий відгук, і саме тоді мені повідомили, що він має глибоку втрату слуху», – згадує Ешлі.

Мати трьох дітей зізналася, що тоді була розгублена і буквально не знала, що робити.

"Я відчувала, що дивлюся крізь неї. Я була в шоці", - додала вона.

Лікарі запропонували батькам Евертта операцію з кохлеарної імплантації, коли маленький електронний пристрій міститься під шкіру за вухом і підключається до зовнішнього мікрофону. Вони погодилися і після чотиригодинної операції у Дитячій лікарні, вдалося встановити пристрої на обидва вуха. Незабаром він зміг чути голоси батьків.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Россия - страна педофилов и насильников: доказано статистикой и наукой", - блогер

п’ятниця, 27 травень 2022, 14:28

"Врачебно-аналитическое. Читая про зверства российских фашистов в Украине, мне пришел в голову один вопрос. Почему они насилуют маленьких детей? Именно маленьких - девятимесячных, годовалых, двухлетних", - пише у своєму блозі Наталія Яремчук, передають...

"На Донбасі пекло. Здається, нема світла. Але стоп, ви не бачите чогось дивного?" - Фурса

п’ятниця, 27 травень 2022, 14:22

"На Донбасі пекло. Із щоденними новинами, які хотілося б не чути. Із новинами, які роблять з завзятих оптимістів таких само завзятих песимістів, розкачуючи на емоційних гойдалках, підсилених невиправданими завищеними очікуваннями, створеними українцями...