
"Ну що ж, судячи з останніх ударів і заяв "Центренерго", теплова генерація нашої країни, як би так коректніше сказати, знаходиться в глибокому нокауті. Всі ТЕС "Центренерго" – Трипільська, Вуглегірська і Зміївська ТЕС – повністю втрачені/зруйновані", - пише політолог та військовослужбовець Віктор Таран на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"ДТЕК/ТЕС – повністю втрачені для енергосистеми як об'єкти маневрової генерації.
Тож на осінь – зиму нас чекає… Ну ви зрозуміли.
Що далі?
Ну, Європа має готуватися до нової хвилі вимушених переселенців. Хто має змогу – думайте про це вже.
Ті, хто залишаться в країні, мають готуватися до віялових відключень. Масових. І до того, що тепло у квартирах буде мінімальне. Там, де воно буде.
Перевагу у виживанні матимуть ті, у кого є будиночок у селі. Тож починайте вже думати, де і як ви переживете наступну зиму.
І починайте робити стратегічні запаси. Генератори, сонячні й електробатареї, дрова – це все скоро знадобиться. І чим швидше ви купите, тим дешевше це обійдеться.
Зима близько. І, ймовірно, це буде найважча зима із часів отримання незалежності.
І не чекайте допомоги – її не буде. Усе самі".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...