У мережі з'явилися кадри з проривом Збройних сил України у Бєлгородську область РФ. Йдеться про військових 225 окремого штурмового полку (225 ОШП), який раніше був батальйоном, але його розширили. Відповідним відео поділився 225 ОШП у Telegram, передають Патріоти України.
На кадрах - українські військові на бронетехніці здійснюють прорив у Бєлгородську область, долаючи при цьому кілька ліній оборонних споруд. Як зазначили у 225 ОШП, після наступу на Курську область росіяни зміцнили свої кордони на інших ділянках, витративши кілька мільярдів рублів, однак зусилля були марними.
"Після нашої операції на Курщині росіяни "зробили висновки": посилили усі кордони, щоб унеможливити повторний прорив в іншому місці. У Бєлгородській області витратили понад 10 мільярдів рублів на "сучасні й надійні фортифікації"... Що з обличчям, росіяни?", - йдеться у повідомленні.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...