"Подивився фоточку з Офісу президента, куди Ігор Валер'євич люб'язно запросив Зеленського на нараду", - Мирослав Гай

Несемося в пекло з вітерцем?

"Подивився фоточку з Офісу президента, куди Ігор Валер'євич люб'язно запросив Зеленського на нараду. Говорили про бізнес. Зокрема енергетичний. Домовились, що треба продовжити у тому дусі і не забути відшльопати членів НКРЕКП за відмову від старих схем, які давали пільги феросплавникам", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну і те, що закупки російського вугілля збільшились втричі, як і ціна, що тепер дороща ніж в "Роттердам+" нєпорядок, треба ще. Несемося в пекло з вітерцем. Але то все винен Порох, мені так на Г+Г сказали.

А тепер ще й з обшуками до офісу Приват Банку прийшли зі спецназом. Бо негоже дитині бути далеко від "родини".

От "Нафта Форс", хороша дитина приватгруп і робить все, як слід, як тато сказав і перепродає російське вугілля до державного Центренерго, яке в свою чергу перепродає енергію за нижчею за собівартість ціною громадянам....? А ніт. Феросплавним заводам Ігоря Валер'євича.

І так має бути по всій країні. Ну, а НАБУ хай Порошенко та Клімкіним займається, бо вони проти миру та дружби з найкращим другом України - Путіним".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Информационная операция по дискредитации руководства Украины, США, а теперь и Турции продолжается", - Арестович про "справу вагнерівців"

п’ятниця, 2 жовтень 2020, 0:00

Можливо, спецоперація по "вагнерівцям" дійсно планувалася, але зовсім не така, як нам намагаються продемонструвати... "Я было зарекся комментировать «дело Вагнера», предоставив это счастье официальным органам, ведущим расследование. Но сегодняшний вбро...

Війна триває… Ворожі кулі, закладені противником міни, пожежі – у вересні горе прийшло до шести українських родин

четвер, 1 жовтень 2020, 23:51

Шість воїнів загинули на передовій під час виконання бойових завдань. Джерело