"Подивився фоточку з Офісу президента, куди Ігор Валер'євич люб'язно запросив Зеленського на нараду", - Мирослав Гай

Несемося в пекло з вітерцем?

"Подивився фоточку з Офісу президента, куди Ігор Валер'євич люб'язно запросив Зеленського на нараду. Говорили про бізнес. Зокрема енергетичний. Домовились, що треба продовжити у тому дусі і не забути відшльопати членів НКРЕКП за відмову від старих схем, які давали пільги феросплавникам", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну і те, що закупки російського вугілля збільшились втричі, як і ціна, що тепер дороща ніж в "Роттердам+" нєпорядок, треба ще. Несемося в пекло з вітерцем. Але то все винен Порох, мені так на Г+Г сказали.

А тепер ще й з обшуками до офісу Приват Банку прийшли зі спецназом. Бо негоже дитині бути далеко від "родини".

От "Нафта Форс", хороша дитина приватгруп і робить все, як слід, як тато сказав і перепродає російське вугілля до державного Центренерго, яке в свою чергу перепродає енергію за нижчею за собівартість ціною громадянам....? А ніт. Феросплавним заводам Ігоря Валер'євича.

І так має бути по всій країні. Ну, а НАБУ хай Порошенко та Клімкіним займається, бо вони проти миру та дружби з найкращим другом України - Путіним".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Понятно, почему Кремль боится китайцев: помимо того, что их бесконечно много - человеческая жизнь для них вообще - ничто. Включая жизнь самого Путина", - Сотник

понеділок, 16 вересень 2019, 1:00

"С 6 сентября Гаагский международный трибунал может начать вводить санкции в отношении имущества РФ за невыполнение Россией решения Трибунала в отношении незаконно удерживаемых украинских моряков. В России решения Трибунала не признают, ссылаясь на его...

З архіву ПУ. "Жизнь в СССР, или Что на самом деле происходило в глубинке", - Мирович

понеділок, 16 вересень 2019, 0:20

1960-80-ті роки - саме цей період фанати СРСР називають "золотим віком СРСР". "Нещодавно на одному із західних сайтів я натрапив на абсолютно приголомшливу добірку знімків, які були зроблені в радянській провінції в 1960-80-і роки", - пише популярний б...