Кацапи вчора і сьогодні, користуючись погодними умовами, атакують "Царську охоту" та південніше Кам'янки. Якщо біля останнього села ситуація більш-менш контрольована, то на півдні міста вийшла з-під контролю. Кацапські групи пробилися через "Царську охоту" по вулиці Соборна в саме місто.
Ворог досі там перебуває і намагається закріпитися. Ситуацію не можна ігнорувати і применшувати події. Дійсно, там зараз потрібна додаткова підтримка, поки виродки не окопалися і не підтягнули логістику. Треба підсилення і 110-й ОМБр, хлопці не вічні та не залізні, хоч і докладають надлюдських зусиль.
Більше повідомити не можемо. Зараз залишається лише сподіватися на прийняття правильних рішень та ліквідацію всіх ворожих груп, які зайшли в Авдіївку. А також допомагати нашим захисникам всіма можливими зусиллями і способами — все залежить тільки від нас самих.
В погану погоду може врятувати хіба дрон з тепловізором, тому потреба в них є також критично важливою.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...